Фотогалерија од средбата Металург 2 – Работнички

22.09.2018 22:59
_DSC0077_resize

Металург 2 денеска испушти убава прилика да ја продолжи својата победничка серија и да совлада еден од најголемите фаворити за првото место во групата – тимот на Работнички. За жал, примивме гол на две секунди до крајот и моравме да се задоволиме со само еден освоен бод.

Еве неколку готографии од оваа интересна средба.

.

Фото:

Прочитано 264 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


9 − 8 =