Фотогалерија од средбата Металург 2 – Работнички

19.05.2019 16:58
_DSC0078_resize

Металург 2 денеска во Автокоманда се прикажа во блескаво издание и целосно го надигра искусниот и силен тим на Работнички.

Нашите ракометари победија со резултат 31:27 (15:13) и сега тие го држат врвот на првенствената табела.

Еве фотографии од оваа интересна и динамична средба.

Прочитано 293 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


7 + 5 =