Фотогалерија од средбата Металург 2 – Радовиш

07.12.2019 19:34
DAR_0790_resize

Во рамките на 14. коло на ракометната Суперлига, последно во 2019 година, во Автокоманда Металург 2 е поразен од екипата на Радовиш.

Еве фотографии од од овој натпревар.

.

Прочитано 277 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


4 − = 2