Фотогалерија од средбата Металург 2 – Тиквеш

25.05.2019 15:35
_DSC0090_resize

Денеска во Автокоманда се одигра средба од претпоследното коло на плеј-офот на Првата лига во која настапија екипите на Металург 2 и на Тиквеш.

Средбата заврши со убедлива победа на нашите млади ракометари, кои сега од македонската Суперлига ги дели уште само еден натпревар.

Еве фотографии од денешната средба.

.

Прочитано 324 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


− 2 = 3