Фотогалерија од средбата Металург 2 – Тинекс Пролет

13.09.2019 22:39
DAR_2082_resize

Малку недостасуваше младите ракометари на Металур 2 да го изненадат многу поискусниот тим на Тинекс Пролет. Имавме напад за израмнување и доволно време да создадеме добра прилика. За жал, ударот на Стојановиќ заврши покрај голот, па сите бодови му припаднаа на противникот.

Еве фотографии од овој натпревар.

Прочитано 299 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


− 4 = 3