Топ Вести

Фотогалерија од средбата Металург 2 – Весна Акумулатори

16.09.2018 16:36
_DSC0033_resize

Екипата на Металург 2 денеска го одигра својот прв натпревар во Првата лига, група 1.

Во Автокоманда убедливо е совладана екипата на Весна Акумулатори.

 

Прочитано 434 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


− 3 = 3