Фотогалерија од средбата Металург – Бешикташ

23.09.2018 23:04
AND_1456_resize

Металург го одигра и својот втор натпревар во новата сезона на Лигата на шампионите, прв на домашен терен. За жал, второто полувреме беше повторно решавачко за нов пораз на нашиот тим.

Еве повеќе фотографии од оваа средба, од Дарко Андоновски од “Нова Македонија“.

Фото:

Прочитано 393 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


3 + 7 =