Фотогалерија од средбата Металург – Бутел Скопје

27.09.2019 22:28
DAR_3394_resize

Во рамките на четвртото коло на македонската Суперлига, Металург го совлада тимот на Бутел Скопје. Победивме минимално, но сосема заслужено, бидејќи резултатска предност имавме во сите 60 минути.

Еве фотографии од овој интересен натпревар.

Прочитано 250 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


9 − = 4