Фотогалерија од средбата Металург – Бутел Скопје

24.04.2019 23:13
_DSC0030_resize

Металург ги освои трите бода на средбата со добриот тим на Бутел Скопје. Мечот мина во неизвесна борба во сите 60 минути, а нашата победа е изразена со само еден гол разлика, 24:23 (13:13).

Еве фотографии од овој натпревар.

Прочитано 302 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


− 3 = 2