Фотогалерија од средбата Металург – Бутел

27.12.2020 23:29
DAR_1368_resize

Со вечерашната средба од 14. коло, меѓу Металург и Бутел, заврши регуларниот дел од македонската Суперлига.

Металург групната фаза ја заврши на челната позиција, и покрај поразот на денешниот натпревар.

Фото:

Прочитано 219 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


9 − 1 =