Фотогалерија од средбата Металург – Е.Пелистер 2

11.09.2020 22:31
DAR_7012_resize

Екипите на Металург и на Е.Пелистер 2 го одиграа воведниот натпревар во новата суперлигашка сезона.

На крајот, поискусниот и поквалитетен Металург славеше против одличниот битолски тим и ги запиша првите три бода на своето суперлигашко конто.

Фото:

Прочитано 362 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


4 + 3 =