Фотогалерија од средбата Металург – Еурофарм Пелистер 2

27.03.2021 19:50
DAR_4181_resize

Металург денеска стигна до првата победа во плејофот на македонската Суперлига, откако катастрофално го порази тимот на Еурофарм Пелистер 2.

Металург беше подобриот тим во текот на целата средба, па конечните +13 гола се реална слика од денешните случувања во Автокоманда.

Фото:

Прочитано 236 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


− 3 = 5