Фотогалерија од средбата Металург – Еурофарм Работник

04.04.2019 22:25
MJI_7737_resize

Металург ја загуби дерби средбата со Еурофарм Работник и сериозно ги расипа своите шанси за второто место, кое гарантира настап во СЕХА-лигата.

Еве фотографии од овој натпревар. Автор е Маја Јаневска-Илиева од “Нова Македонија“.

Прочитано 418 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


5 − = 3