Фотогалерија од средбата Металург – Голден Арт КЛ7

02.09.2020 21:51
118766410_723331061730595_4743078191384126464_n_resize

Во пријателски натпревар, Металург го совлада тимот на Голден Арт КЛ7.

Овој натпревар на Металург му послужи како загревање пред возвратната средба со екипата на Спачва, во рамките ма првото квалификациско коло на Лига Европа, која на 5 септември ќе се одигра во Винковци.

Фото:

Прочитано 500 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


9 + 2 =