Фотогалерија од средбата Металург – Горење Велење

24.11.2019 22:00
DAR_9295_resize

Металург не успеа да ја надомести негативата од првата средба во Велење и нема да настапи во групната фаза на ЕХФ-купот.

Еве фотографии од овој натпревар.

.

Прочитано 304 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


9 + = 15