Фотогалерија од средбата Металург – Извиѓач

20.09.2018 01:55
AND_0831_resize

Металург, и покрај големата желба, не успеа да ги израдува своите навивачи со првата победа во сезоната. Иако бевме многу блиску до првиот успех, на крајот моравме да се задоволиме со еден освоен бод од оваа интересна средба.

Еве како средбата ја виде фотографот на “Нова Македонија“ Дарко Андоновски.

Фото:

Прочитано 316 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


+ 1 = 8