Фотогалерија од средбата Металург – Криенс

23.09.2020 00:38
thumbnail_MJI_6128

Екипата на Металург вечерва го совлада тимот на Криенс, во првиот меѓусебен натпревар, кој се одигра во рамките на второто квалификациско коло на Лига Европа.

Противникот го совладавме со два гола разлика и со таа предност ќе патуваме во Цирих, каде идниот вторник ќе се одигра реванш средбата.

Фото:

Прочитано 553 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


+ 2 = 5