Фотогалерија од средбата Металург – Металург 2

10.11.2019 02:07
DAR_7620_resize

Во рамките на десетото коло на македонската ракометна Суперлига, во Автокоманда се одигра втората братска средба меѓу нашите две екипи – Металург и Металург 2, која заврши со убедлив триумф на Металург.

Еве фотографии од овој натпревар.

.

Прочитано 512 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


+ 1 = 2