Фотогалерија од средбата Металург – Младост Богданци

23.12.2020 23:26
DAR_1236_resize

Вечерва во Автокоманда се одигра натпреварот од 12. коло на македонската Суперлига, меѓу екипите на Металург и на Младост од Богданци.

Средбата заврши со целосен триумф на нашите ракометари.

Фото:

Прочитано 338 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


5 + 6 =