Фотогалерија од средбата Металург – Охрид

03.11.2019 01:38
DAR_6749_resize

Во Автокоманда се одигра првенствен натпревар меѓу екипите на Металург и на Охрид. Оваа крајно интересна средба заврши со поделба на бодовите.

Еве фотографии од овој натпревар.

.

Прочитано 283 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


4 − = 1