Фотогалерија од средбата Металург – Пелистер

07.03.2020 20:57
DAR_4670_resize

Металург вечерва во Автокоманда славеше убедлива победа против битолски Пелистер, во рамките на 16. коло на македонската ракометна Суперлига.

Еве фотографии од овој натпревар.

.

Прочитано 349 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


8 − 2 =