Фотогалерија од средбата Металург – Прилеп

14.08.2020 01:31
DSC_2512_resize

Во рамките на 48. издание на турнирот во Струга, Металург убедливо го совлада тимот на Прилеп и ја забележа првата победа на овој турнир.

Металург одигра добар натпревар, а победата е највисока во досегашниот тек на турнирот.

Фото:

Прочитано 701 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


4 + = 5