Фотогалерија од средбата Металург – Прилеп

28.11.2020 21:35
DAR_9941_resize

Металург продолжува со добрите игри во македонската Суперлига, па денеска убедливо го совлада и тимот на Прилеп, во натпревар од деветото коло на македонското ракометно првенство.

Еве фотографии од оваа средба.

Фото:

Прочитано 252 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


− 1 = 5