Фотогалерија од средбата Металург РА – МРК Куманово

06.03.2021 18:19
DAR_3370_resize

Во Автокоманда денеска се одигра плејоф-натпревар во Првата лига, кој заврши со пораз на нашиот тим.

Противникот, МРК Куманово, заслужено ги однесе сите три бода.

Фото:

Прочитано 274 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


5 + 5 =