Фотогалерија од средбата Металург РА – Вардар Неготино

21.03.2021 16:38
DAR_3828_resize

Во Автокоманда денеска се одигра средба од четвртото коло на плејофот на Првата лига. Екипата на Металург РА го совлада тимот на Вардар Неготино и стигна до својата втора победа во оваа фаза на натпреварувањето.

Фото:

Прочитано 276 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


8 − = 4