Фотогалерија од средбата Металург – Работнички

06.12.2019 22:26
DAR_0543_resize

Металург го одигра својот последен натпревар за 2019 година. Во Автокоманда катастрофално го совладавме Работнички, во рамки на 14. коло на македонската машка Суперлига.

Еве фотографии од оваа средба.

.

Прочитано 338 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


+ 2 = 9