Фотогалерија од средбата Металург – Работнички

13.11.2020 22:01
DAR_9471_resize

Металург денеска го одигра одложениот натпревар од четвртото коло на македонската Суперлига во кој ја совлада екипата на Работнички.

Еве фотографии од овој натпревар.

Прочитано 245 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


7 − = 0