Фотогалерија од средбата Металург – Струга

10.10.2019 22:47
DAR_5181_resize

Металург вложи многу напор за да го совлада тимот на Струга. Гостите го одиграа својот најдобар натпревар во досегашниот тек на сезоната, а нивниот отпор беше скршен дури во второто полувреме.

Еве фотографии од овој натпревар.

.

Прочитано 299 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


6 + 3 =