Фотогалерија од средбата Металург – Татран Прешов

21.10.2018 11:48
MJI_2665_resize

Металург вчера одигра одличен натпревар против фаворизираниот Татран Прешов и ја забележа својата прва победа во тековната сезона.

Победивме со резултат 30:28 (15:11) и ги освоивме првите три бода.

Еве фотографии на Маја Јаневска-Илиева од “Нова Македонија“ од оваа средба.

Фото:

Прочитано 322 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


− 4 = 3