Фотогалерија од средбата Металург – Тиквеш

15.09.2020 22:28
DAR_7688_resize

Вечерва Металург го одигра својот трет натпревар во македонската Суперлига и ја оствари третата победа. Совладана е екипата на Тиквеш, со убедливи 12 голови разлика.

Во следното коло, Металург е слободен.

Фото:

Прочитано 317 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


8 + 7 =