Фотогалерија од средбата Металург – Тинекс Пролет

18.05.2019 19:30
_DSC0101_resize

Металург денеска одигра одличен натпревар против екипата на Тинекс Пролет и го совлада противникот со високи +14, 41:27. Металург водеше во текот на сите 60 минути и победата е заслужена и кристално чиста.

Еве фотографии од овој интересен натпревар.

Прочитано 173 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


− 4 = 4