Фотогалерија од средбата Металург – Тинекс Пролет

27.11.2019 22:51
DAR_9555_resize

Металург го доби одложениот натпревар од 12. коло на македонската Суперлига. Во Автокоманда “настрада“ тимот на Тинекс Пролет, кој го совладавме со осум голови разлика.

Еве фотографии од оваа средба.

.

Прочитано 115 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


6 + = 10