Фотогалерија од средбата Металург – Вардар

06.12.2018 17:43
GIL_4846_resize

Фотографии на Игор Бансколиев од “Нова Македонија“.

Прочитано 201 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


9 − = 3