Фотогалерија од средбата Металург – Вардар

28.05.2019 22:02
_DSC0053_resize

Во натпреварот од последното плеј-оф коло, во Автокоманда Металург го совлада тимот на Вардар, со резултат 32:29 (16:15). За само две седмици, ова е наша втора победа против градскиот ривал, по успехот во финалето на Купот на Македонија.

Еве фотографии од овој натпревар.

Прочитано 451 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


− 2 = 3