Фотогалерија од средбата Металург – Вардар Јуниор

14.09.2019 21:26
DAR_2305_resize

Во второто коло на македонската Суперлига, Металург се сретна со екипата на Вардар Јуниор и ја забележа својата втора победа. Тоа беше нерамноправен натпревар, во кој Металург го декласира младиот тим на Вардар Јуниор.

Еве фотографии од овој натпревар.

Прочитано 319 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


5 + 8 =