Фотогалерија од средбата Металург – Војводина

13.03.2019 11:49
DSC_1799_resize

Металург вчера го одигра последниот натпревар во тековната сезона на СЕХА-лига во кој катастрофално го порази тимот на Војводина, со рекордни 39:20 (19:12).

Еве фотографии од таа средба, дело на Дарко Андоновски од “Нова Македонија“.

Прочитано 221 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


5 − 1 =