Фотогалерија од средбата Металург – Железничар Ниш

18.10.2018 11:22
MJI_2504_resize

Во рамките на шестото коло на СЕХА-лигата, во Скопје се одигра средбата меѓу екипите на Металург и на Железничар Ниш.

Гостите славеа со минимални 29:30 (13:16).

Еве фотографии од таа средба, направени од Маја Јаневска-Илиева од “Нова Македонија“.

Фото:

Прочитано 209 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


− 2 = 7