Фотогалерија од средбата Работнички – Металург

20.12.2020 20:44
DAR_0657_resize

Металург денеска гостуваше кај екипата на Работнички, која ја совлада со резултат 26:31 (12:14). Со новите три бода ние и математички го обезбедивме учеството во плејоф фазата на македонското првенство.

Средбата се одигра во арената “Јане Сандански“.

Фото:

Прочитано 228 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


+ 2 = 8