Фотогалерија од средбата Работнички – РК Металург

07.10.2019 19:16
DAR_4797_resize

Денеска се одигра одложениот натпревар од петтото коло меѓу екипите на Работнички и на Металург. Многу полесно од очекуваното, убедлива победа извојува Металург, кој го натера противникот да се предаде уште во првото полувреме.

Еве фотографии од оваа средба.

.

Прочитано 337 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


5 + 2 =