Фотогалерија од средбата РК Металург 2 – РК Вардар Јуниор

12.10.2019 21:43
DAR_5281_resize

Екипата на Вардар Јуниор славеше на денешниот натпревар со Металург 2, во рамките на шестото коло на македонската Суперлига.

Средбата се одигра во Автокоманда, а еве и фотографии од овој натпревар.

.

Прочитано 392 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


4 − 2 =