Фотогалерија од средбата Струга – Металург

14.08.2020 21:18
DSC_3111_resize

Металург денеска убедливо ја совлада екипата на Струга.

Со овој натпревар нашиот тим ги заврши обврските во групната фаза на струшкиот турнир. Утре за нас е слободен ден, а в недела ќе настапиме во малото финале.

Фото:

Прочитано 365 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


6 − 4 =