Фотогалерија од средбата Вардар Јуниор – Металург

20.11.2019 23:27
DAR_8666_resize

Во одложениот натпревар од 11. коло, Металург го совлада тимот на Вардар Јуниор на теренот на противникот.

Еве фотографии од оваа средба.

.

 

Прочитано 294 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


6 − 4 =