Фотогалерија од средбата Вардар – Металург за Суперкупот на Македонија

19.09.2019 00:53
DAR_2725_resize

Вечерва во спортската сала во Куманово се одигра натпреварот за Суперкупот на Македонија, помеѓу екипите на Вардар и на Металург. Металург пружи силен отпор, но недоволен за да се изненади шампионот на Европа и на Македонија.

Еве фотографии од оваа средба.

Прочитано 316 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


− 3 = 3