Фотогалерија од средбата Вардар Неготино – Металург 2

31.05.2019 01:04
_DSC0232_resize

Металург 2 во последното плеј-оф коло славеше во Неготино.

Оваа победа ни донесе прво место во Првата лига и директен пласман во македонската Суперлига.

Еве фотографии од овој извонреден натпревар.

Прочитано 277 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


− 1 = 5