Фотогалерија од турнирот во Македонска Каменица

13.05.2019 11:08
_DSC0205_resize

Во Македонска Каменица се одигра последниот турнир во мини-лигата на Металург за регионот Исток. Познати се веќе и екипите што ќе настапат на фајналфорот во Скопје.

Еве фотографии од вчерашните случувања во Македонска Каменица.

Прочитано 298 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


2 + = 3