Фотогалерија од турнирската средба меѓу пионерите на Металург и на КЛ7

24.01.2020 22:19
83294963_178687516833366_2594434205567942656_n_resize

Пионерите на Металург го совладаа тимот на КЛ7, во нивниот втор денешен натпревар. Одигравме одлична средба и заслужено славевме против домаќинот на овој турнир.

Еве фотографии од оваа средба:

 

Прочитано 229 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


4 + = 12