Фотогалерија од турнирската средба меѓу пионерите на Металург и на Вардар

24.01.2020 17:53
82736679_110637140374319_6324223602581307392_n

На првиот натпревар од меѓународниот турнир “КЛ7 2020“, пионерите на Металург одиграа нерешено со врсниците од Вардар.

Еве фотографии од оваа средба:

 

Прочитано 231 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


4 + 4 =