Фотогалерија од турнирскиот кадетски натпревар меѓу Металург и Еурофарм Пелистер

25.01.2020 19:27
84337681_176918607013472_3171182415737520128_o_resize

Во рамките на второто коло на меѓународниот турнир “КЛ7 2020“, кадетите на Металург го совладаа тимот на Еурофарм Пелистер.

Еве неколку фотографии и од оваа средба:

Фото:

Прочитано 233 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


− 1 = 1