Фотогалерија од турнирскиот кадетскиот натпревар меѓу Металург и Пик Сегед

26.01.2020 14:56
83182465_137188063988833_3110385663308988416_n_resize

Кадетите на Металург во последниот натпревар од меѓународниот турнир “КЛ7 2020“ катастрофално го поразија Пик Сегед. Со оваа победа нашите ракометари го освоија второто место на турнирот.

Еве фотографии од овој натпревар:

.

Прочитано 301 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


4 + = 10