Фотогалерија од турнирскиот пионерски натпревар меѓу Металург и Пик Сегед

26.01.2020 14:15
83422924_850254718744791_7780198231522148352_n_resize

Пионерите на Металург го освоија меѓународниот турнир “КЛ7 2020“. На денешната последна средба ја совладавме и екипата на Пик Сегед и турнирот го завршивме со две победи и еден нерешен резултат.

Еве фотографии од оваа средба:

.

Прочитано 227 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


2 + = 4